Бял магнитен прожектор 48V, 12W, 1080lm, 4000K, 36°, CRI90, Osram компоненти
- Мощност 12W
- Работно напрежение 48VDC
- Излъчвана светлина неутрална 4000К
- Светлинен поток 1080lm
- Ъгъл на светене 36°
- Цвят бял
- Размер 220mm
- Гаранция 3 години
22.85 € / 44.69 лв.
Бял магнитен прожектор 48V, 12W, 1080lm, 4000K, 36°, CRI90, Osram компоненти
| Продукт | LED линейна лампа |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 48V DC |
|---|---|
| Мощност (W) | 12.0 |
| Светлинен поток (lm) | 1080 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 4000 |
| Цвят на светлината | Неутрална бяла |
| Цвят на тялото | Бял |
|---|
| Живот (ч) | 30000 |
|---|
| Размер | 220mm |
|---|
| Weight | 0.80 кг |
|---|
Линеен прожектор за магнитно осветление Aca Lighting MEYE1240W е с вграден висококачествен LED чип Osram с висок индекс на цветопредаване (CRI>90) и може да се използва във всяко приложение, включително жилища, хотелиерство, офис и търговия на дребно. Осветителното тяло разполага с магнитна система за окачване, което позволява да създавате светлинни линии с неутрална светлина.