Влагоустойчив захранващ адаптер 72W, алуминиев корпус, две линии
- Мощност - 72W
- Изходящо напрежение - 12VDC
- Входящо напрежение - 220VAC
- Степен на защита - IP67
- Ток - 6А
- Размер - 168/70/45mm
- Материал - алуминий
- Гаранция - 2 години
40.14 € / 78.51 лв.
Влагоустойчив захранващ адаптер 72W, алуминиев корпус, две линии
| Продукт | Захранване |
|---|---|
| Степен на защита | IP67 |
| Входно напрежение | 220V AC |
|---|---|
| Изходно напрежение | 12V DC |
| Мощност (W) | 72.0 |
| Материал на тялото | Алуминий |
|---|
| Функции |
|---|
| Размер | 168x70x45mm |
|---|
| Weight | 1.00 кг |
|---|
LED захранване, влагозащитено за употреба в окрити пространства и влажни помещения. Подходящо за захранване на led ленти, led лунички и led модули. Мощен драйвер с вградени защити и две линии за свързване на консуматорите.