Захранващ адаптер 500W, метален корпус
- Мощност - 500W
- Изходящо напрежение - 12VDC
- Входящо напрежение - 220VAC
- Степен на защита - IP20
- Ток - 41.5А
- Размер - 250/125/68 mm
- Материал - метал
- Гаранция - 2 години
88.71 € / 173.50 лв.
Захранващ адаптер 500W, метален корпус
| Продукт | Захранване |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 220V AC |
|---|---|
| Изходно напрежение | 12V DC |
| Мощност (W) | 500.0 |
| Материал на тялото | Метал |
|---|
| Функции |
|---|
| Размер | 215x125x50mm |
|---|
| Weight | 1.50 кг |
|---|
LED захранване, невлагозащитено за употреба в закрити пространства. Подходящо за захранване на led ленти, led лунички и led модули. Мощен драйвер с вградени защити и три линии за свързване на консуматорите.