Влагоустойчиво захранване 200W, алуминиев корпус
- Мощност - 200W
- Изходящо напрежение - 12VDC
- Входящо напрежение - 220VAC
- Степен на защита - IP68
- Ток - 16А
- Размер - 225/125/60mm
- Материал - алуминий
- Гаранция - 2 години
80.53 € / 157.50 лв.
Влагоустойчиво захранване 200W, алуминиев корпус
| Продукт | Захранване |
|---|---|
| Степен на защита | IP67 |
| Входно напрежение | 220V AC |
|---|---|
| Изходно напрежение | 12V DC |
| Мощност (W) | 200.0 |
| Материал на тялото | Алуминий |
|---|
| Функции |
|---|
| Размер | 225x125x60mm |
|---|
| Weight | 2.00 кг |
|---|
LED захранване, влагозащитено за употреба в открити пространства и зони с наличие на влага. Подходящо за захранване на led ленти, led лунички и led модули. Мощен влагозащитен драйвер с вградени защити и три линии за свързване на консуматорите.