Влагоустойчиво захранване 150W, алуминиев корпус, две линии
- Мощност - 150W
- Изходящо напрежение - 12VDC
- Входящо напрежение - 220VAC
- Степен на защита - IP67
- Ток - 12А
- Размер - 230/70/45mm
- Материал - алуминий
- Гаранция - 2 години
66.93 € / 130.90 лв.
Влагоустойчиво захранване 150W, алуминиев корпус, две линии
| Продукт | Захранване |
|---|---|
| Степен на защита | IP67 |
| Входно напрежение | 220V AC |
|---|---|
| Изходно напрежение | 12V DC |
| Мощност (W) | 150.0 |
| Материал на тялото | Алуминий |
|---|
| Функции |
|---|
| Размер | 230x70x45mm |
|---|
| Weight | 1.00 кг |
|---|
LED захранване, влагозащитено за употреба в открити пространства и влажни помещения. Подходящо за захранване на led ленти, led лунички и led модули. Мощен влагоустойчив драйвер с вградени защити и две линии за свързване на консуматорите.