Линейно LED осветително тяло Т5, термопластик, студена светлина, 220V, 14W 270º
- Модел тип Т5
- Мощност 14W
- Вх. напрежение 220V
- Цветна температура 6000K
- Светл. поток 1560lm
- Степен на защита IP20
- Размери Д/Ш/В- 1170/22/37
- Гаранция 2г.
9.20 € / 17.99 лв.
Линейно LED осветително тяло Т5, термопластик, студена светлина, 220V, 14W 270º
| Продукт | LED пура |
|---|---|
| Източник на светлина | Вграден LED |
| Цокъл | G13 |
| Тип на светодиодите | SMD |
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|---|
| Мощност (W) | 14.0 |
| Светлинен поток (lm) | 1250 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 6000 |
| Цвят на светлината | Студена бяла |
| Индекс на цветопредаване | ≥80 |
| Ъгъл на светене (°) | 270 |
| Цвят на тялото | Бял |
|---|---|
| Цвят на абажур | дифузер | Бял |
| Материал на лампата | Пластмаса |
| Функции | On/Off |
|---|
| Живот (ч) | 50000 |
|---|---|
| Брой превключвания | 15000 |
| Време за превключване на 100% (сек) | 0.5 |
| Размер | 1170x22x37mm |
|---|
| Работна температура (°C) | -20/+40 |
|---|---|
| Производител | Елмарк Груп ЕООД |
| Вносител | Елмарк Груп ЕООД |
| Страна на произход | КНР |
| Гаранция (мес) | 24 |
| Приложение | За кухня под шкаф, Шкаф, рафт, ниша |
| Помещение | Площ | Кухня и трапезария, Гараж |
| Тип употреба | Интериорни лампи |
| Weight | 0.35 кг |
|---|
LED тяло Т5 UltraLux LST51460M се използва за декоративно LED осветление или за основно диодно осветление в малки помещение и пространства, като излъчва студено бяла 6000К светлина. LED тяло T5 се предлага с мат термопластичен дифузер (излъчвател) и ключ за включване и изключване (ON/OFF). В допълнение към LED осветително тяло Т5 UltraLux LST51460M се предлага и специален кит, служещ за захранване, наставяне, закрепване и удължаване.