LED прожектор за шина ACA OLIV1030B2 220V, гъвкаво рамо, 10W, топла светлина
- Тип LED прожектор за релса
- Напрежение 220V
- Мощност 10W
- Излъчвана светлина топла 3000К
- Цвят черен мат
23.43 € / 45.83 лв.
LED прожектор за шина ACA OLIV1030B2 220V, гъвкаво рамо, 10W, топла светлина
| Продукт | Релсов прожектор |
|---|---|
| Източник на светлина | Вграден LED |
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|---|
| Мощност (W) | 10.0 |
| Светлинен поток (lm) | 900 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 3000 |
| Цвят на светлината | Топла бяла |
| Цвят на тялото | Черен |
|---|
| Живот (ч) | 25000 |
|---|
| Размер | ⌀55x420mm |
|---|
| Weight | 1.00 кг |
|---|
LED спот за монофазна шина релса ACA Lighting OLIV1030B2 - модерен релсов LED прожектор за 220V релса. Елегатна визия и качествена изработка от алуминий, поликарбонат и синтетика. LED прожектора е еквивалент на 65W осветително тяло и излъчва 24° насочена 3000К светлина. Отличителната особеност на спот LED прожектор ACA Lighting OLIV1030B2 е гъвкавото му рамо позволяващо насочване в желана посока.
Техническо описание на LED прожектор за шина ACA OLIV1030B2: