LED прожектор за модулна релсова система Maytoni FLARITY TR150-1-12W2.7K-M-BS-DE
109.20  / 213.58 лв.
Линеен прожектор LED 12W, 24VDC, 400lm, 2700K, 40°, IP20, алуминий и акрил, цвят на корпуса месинг
  • Работно напрежение 24VDC
  • Мощност 12W
  • Светлинен поток 400lm
  • Излъчвана светлина 2700К
  • Размер 232x49x24mm
  • Материал алуминий и акрил
  • Цвят на корпуса месинг
  • Гаранция 36 месеца
Основни характеристики
Продукт
LED прожектор
Степен на защита
IP20
Електрически данни
Входно напрежение
24V DC