LED прожектор за магнитно осветление Elti Maytoni Exility TR005-2-12W3K-B
81.60  / 159.60 лв.
Магнитен прожектор LED 12W 48VDC 844lm 3000K CRI90 36°
  • Захранване 48VDC
  • Мощност 12W
  • Светлинен поток 844lm
  • Излъчвана светлина 3000К
  • Ъгъл на светене 36°
  • Насочване да
  • Размер ф52x232mm
  • Гаранция 60 месеца
Основни характеристики
Степен на защита
IP20
Електрически данни
Входно напрежение
48V DC
Мощност (W)
12.0
Нов енергиен клас
G
Фотометрични данни
Светлинен поток (lm)
840
Цветна температура (K)
Цвят на светлината
Топла бяла
Ъгъл на светене (°)
36
Живот
Живот (ч)
Размери и Тегло
Размер
ф52x232
Други
Производител
Maytoni GmbH
Вносител
Сфера Лайт ООД
Страна на произход
КНР
Гаранция (мес)
60
Other
Weight 1.00 кг
Код: TR005-2-12W3K-B Категории: ,
Марка: Maytoni
LED прожекторът Maytoni Exility Elti TR005-2-12W3K-B е стилно решение за насочено осветление в съвременни интериори. С мощност 12W и топлобяла светлина 3000K, този магнитен модул осигурява прецизно и комфортно осветление, идеално за акцентиране на зони в жилищни, офисни или търговски пространства. Компактният черен корпус и минималистичният дизайн го правят лесен за интегриране в всякакви интериорни концепции. Прожекторът е съвместим с 48V магнитни шинни системи от серията Exility и е отличен избор за насочено осветление с лесен монтаж и дълъг живот.