Релсов прожектор за магнитно осветление, стационарен, неутрална светлина
- Тип релсов прожектор за магнитно осветление
- Работно напрежение 48V
- Мощност 10W
- Светлинен поток 980lm
- Излъчвана светлина 4000К неутрална
- Ъгъл на светене 120°
- Размер 300x22x25 mm
29.97 € / 58.62 лв.
Релсов прожектор за магнитно осветление, стационарен, неутрална светлина
| Продукт | LED линейни лампи |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 48V DC |
|---|---|
| Мощност (W) | 10.0 |
| Светлинен поток (lm) | 800 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 4000 |
| Цвят на светлината | Неутрална бяла |
| Цвят на тялото | Черен |
|---|
| Живот (ч) | 25000 |
|---|
| Размер | 300x22x25mm |
|---|
| Weight | 1.00 кг |
|---|
LED прожектор за магнитно осветление Optonica LED 5416 - магнитно осветително тяло с мощност 10W със стационарен корпус без насочване. Осветително тяло за основно осветление с оптика доставяща разсеяна неутрална 4000К светлина. LED прожектор за магнитно осветление Optonica LED 5416 е предназначен за магнитни шини Optonica захранвани с ниско напрежение 48V.