Релсов прожектор за магнитно осветление, тяло с насочване, неутрална светлина
- Тип релсов прожектор за магнитно осветление
- Работно напрежение 48V
- Мощност 10W
- Светлинен поток 800lm
- Излъчвана светлина 4000К неутрална
- Ъгъл на светене 24°
55.77 € / 109.08 лв.
Релсов прожектор за магнитно осветление, тяло с насочване, неутрална светлина
| Продукт | LED прожектори |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 48V DC |
|---|---|
| Мощност (W) | 10.0 |
| Светлинен поток (lm) | 800 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 4000 |
| Цвят на светлината | Неутрална бяла |
| Цвят на тялото | Черен |
|---|---|
| Материал на тялото | Алуминий |
| Живот (ч) | 25000 |
|---|
| Размер | ⌀70x100mm |
|---|
| Weight | 1.00 кг |
|---|
LED прожектор за магнитно осветление Optonica LED 5378 - магнитно осветително тяло с мощност 10W с подвижно тяло за насочване на светлината. Елегантно магнитно осветително тяло с насочена неутрална 4000К светлина. LED прожектор за магнитно осветление Optonica LED 5378 е предназначен за магнитни шини М20 Optonica захранвани с ниско напрежение 48V.