Релсов прожектор за магнитно осветление, тяло с насочване, топла светлина
- Работно напрежение 48V
- Мощност 5W
- Светлинен поток 400lm
- Излъчвана светлина 3000К топла
- Диаметър 88x75mm
- Гаранция 2 години
59.37 € / 116.12 лв.
Релсов прожектор за магнитно осветление, тяло с насочване, топла светлина
| Продукт | LED прожектори |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 48V DC |
|---|---|
| Мощност (W) | 5.0 |
| Светлинен поток (lm) | 400 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 3000 |
| Цвят на светлината | Топла бяла |
| Цвят на тялото | Черен |
|---|---|
| Материал на тялото | Алуминий |
| Живот (ч) | 25000 |
|---|
| Размер | 88x75mm |
|---|
| Weight | 1.00 кг |
|---|
LED прожектор за магнитно осветление Optonica LED 5338 - елегантно осветително тяло за монтаж на магнитна шина 48V. Подходящо за акцентно осветление в дома или офиса. Излъчва топла 3000К светлина. Подвижния корпус позволява накланяне и насочване на светлинния лъч в желана посока. LED прожектор за магнитно осветление Optonica LED 5338 е с мощност 5W и сила на светлинния поток 400lm, еквивалент на класическо осветително тяло до 30W.