Релсов прожектор за магнитно осветление, тяло с насочване, топла светлина
- Тип релсов прожектор за магнитно осветление
- Работно напрежение 48V
- Мощност 12W
- Светлинен поток 960lm
- Излъчвана светлина 3000К топла
- Размер ф65x130mm
47.07 € / 92.06 лв.
Релсов прожектор за магнитно осветление, тяло с насочване, топла светлина
| Продукт | LED прожектори |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 48V DC |
|---|---|
| Мощност (W) | 12.0 |
| Светлинен поток (lm) | 960 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 3000 |
| Цвят на светлината | Топла бяла |
| Цвят на тялото | Черен |
|---|---|
| Материал на тялото | Алуминий |
| Живот (ч) | 25000 |
|---|
| Размер | ⌀65x130mm |
|---|
| Weight | 1.00 кг |
|---|
LED прожектор за магнитно осветление Optonica LED 5316 - магнитно осветително тяло с мощност 12W с подвижно тяло и оптика доставяща насочена топла 3000К светлина. LED прожектор за магнитно осветление Optonica LED 5316 е предназначен за магнитни шини Optonica серия С20 и М20, захранвани с ниско напрежение 48V серия М20.