Прожектор за магнитна шина 10W, 800lm, 120°, 48VDC, 4000К
- Мощност 10W
- Работно напрежение 48VDC
- Излъчвана светлина неутрална 4000К
- Светлинен поток 800lm
- Цвят черен/ бял
- Размер ф97mm
- Гаранция 3 години
59.75 € / 116.86 лв.
Прожектор за магнитна шина 10W, 800lm, 120°, 48VDC, 4000К
| Продукт | LED прожектор |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 48V DC |
|---|---|
| Мощност (W) | 10.0 |
| Светлинен поток (lm) | 800 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 4000 |
| Цвят на светлината | Неутрална бяла |
| Цвят на тялото | Бял, Черен |
|---|
| Живот (ч) | 30000 |
|---|
| Размер | ⌀97mm |
|---|
| Производител | Елмарк Груп ЕООД |
|---|---|
| Вносител | Елмарк Груп ЕООД |
| Страна на произход | КНР |
| Гаранция (мес) | 24 |
| Weight | 0.80 кг |
|---|