Релсов лед прожектор за трифазна шина, алуминий, стъкло, насочване на тялото
- Тип релсов LED прожектор
- Работно напрежение 220V
- Мощност 45W
- Светлинен поток 3500lm
- Излъчвана светлина топла 3000К
- Ъгъл на светене 80°
- Цвят бял
- Полезен живот 30000
75.70 € / 148.06 лв.
Релсов лед прожектор за трифазна шина, алуминий, стъкло, насочване на тялото
| Продукт | Релсов прожектор |
|---|---|
| Източник на светлина | Вграден LED |
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|---|
| Мощност (W) | 45.0 |
| Светлинен поток (lm) | 3500 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 3000 |
| Цвят на светлината | Топла бяла |
| Цвят на тялото | Бял |
|---|
| Живот (ч) | 30000 |
|---|
| Размер | 205x271x72.5mm |
|---|
| Производител | ACA Lighting |
|---|---|
| Вносител | АКА ЛАЙТИНГ БГ ООД |
| Страна на произход | КНР |
| Weight | 1.00 кг |
|---|
LED прожектор Aca Lighting VIENNE4530W4 - професионални прожектори за трифазна шина серия Vienne се предлага се в топла бяла светлина 3000K-3500Lm и неутрална светлина 4000K-3600Lm. Корпус от лят алуминий с множество ламели за идеално разсейване на топлината и специален стъклен призматичен дифузер за равномерно осветяване без сенки и отблясъци. LED прожектор Aca Lighting VIENNE4530W4 може да бъде насочван според нуждите с позициониране на 360° хоризонтално и 180° вертикално.