Луксозна LED плафониера 46W, 4987lm, 3000K, CRI80, димиране Triac, метал/силикон, цвят матирано злато, подвижни кръгове
- Захранване 220V
- Мощност 46W
- Светлинен поток 4987lm
- Излъчвана светлина 3000К
- Димиране Triac
- Материал метал/силикон
- Цвят черен мат
425.70 € / 832.60 лв.
Луксозна LED плафониера 46W, 4987lm, 3000K, CRI80, димиране Triac, метал/силикон, цвят матирано злато, подвижни кръгове
| Продукт | Плафон | Лампа за таван |
|---|---|
| Тип на светодиодите | SMD |
| Степен на защита | IP20 |
| Мощност (W) | 45.0 |
|---|
| Светлинен поток (lm) | 4987 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 3000 |
| Цвят на светлината | Топла бяла |
| Цвят на тялото | Черен |
|---|---|
| Цвят на абажур | дифузер | Бял |
| Материал на тялото | Метал |
| Материал на абажур | дифузер | Поликарбонат |
| Монтаж | За таван |
| Функции | Димиране |
|---|
| Живот (ч) | 30000 |
|---|
| Размер | 95x65x30mm |
|---|---|
| Монтажен отвор | ⌀61 мм |
| Производител | Zambelis |
|---|---|
| Вносител | Сфера Лайт ООД |
| Страна на произход | КНР |
| Помещение | Площ | Кухня и трапезария, Хол, Спалня |
| Weight | 4.00 кг |
|---|
LED плафон Zambelis 22027 - модерна плафониера с интегрирана LED технология, метален корпус и абажур от силикон. С тази плафониера с естетичен дизайн дискретният лукс навлиза във всяко помещение като всекидневната, спялня, кухня и др. Излъчената светлина не само се излъчва надолу, но и встрани. Функция димиране, като екстра прави LED плафон Zambelis 22027 идеален за основно осветление.