Пендел за релсова система Rabalux LiTrack 24VDC 5W 400lm 3000K
- Работно напрежение 24VDC
- Светлинен поток 400lm
- Мощност 6W
- Размери 115x1200x100mm
- Материал алуминий/стъкло
- Цвят черен
- Гаранция 5 години
- Съвместимост Rabalux LiTrack
39.88 € / 78.00 лв.
Пендел за релсова система Rabalux LiTrack 24VDC 5W 400lm 3000K
| Продукт | LED прожектор |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 24V DC |
|---|---|
| Нов енергиен клас | G |
| Светлинен поток (lm) | 300 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 3000 |
| Цвят на светлината | Топла бяла |
| Ъгъл на светене (°) | 120 |
| Живот (ч) | 15000 |
|---|
| Размер | 115x1200x100mm |
|---|
| Производител | Rabalux Hungary |
|---|---|
| Вносител | Сфера Лайт ООД |
| Страна на произход | КНР |
| Гаранция (мес) | 60 |
| Weight | 0.31 кг |
|---|