- Мощност 6,00 W
- Напрежение 220-240 V
- Светлинен поток 430 lm
- Цветна температура 4000 К
- Външни размери 118х118х30 мм
- Монтажни размери 105х105х50 мм
9.19 € / 17.97 лв.
| Продукт | LED панел |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 220V AC |
|---|---|
| Мощност (W) | 6.0 |
| Светлинен поток (lm) | 430 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 4000 |
| Индекс на цветопредаване | ≥80 |
| Цвят на тялото | Бял |
|---|---|
| Цвят на абажур | дифузер | Бял |
| Форма | Квадрат |
| Монтаж | За вграждане |
| Функции |
|---|
| Живот (ч) | 30000 |
|---|
| Размер | 118x118x30mm |
|---|
| Weight | 0.15 кг |
|---|
LED панел за вграждане квадрат 6W 430lm 4000K LEDVANCE 4058075052482. LED панелът е с много тънък корпус и изисква минимална дълбочина на монтаж. Инсталацията е изключително лесна благодарение на интегрирания драйвер. Функционалният дизайн на LED панела осигурява хомогенна неутрална светлина на 120*, подходяща за общо осветление в домове, офиси и търговски обекти.