Черен лед панел за повърхностен монтаж, неутрална светлина, 120°, IP20
- Тип LED панел за външен монтаж
- Захранване 220V
- Излъчвана светлина 4000K
- Форма квадрат черен мат
- Невлагозащитен IP20
- Димиране не
9.20 € / 17.99 лв.
Черен лед панел за повърхностен монтаж, неутрална светлина, 120°, IP20
| Продукт | LED панел |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|---|
| Мощност (W) | 12.0 |
| Енергийна ефективност | А+ |
| Светлинен поток (lm) | 960 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 4000 |
| Индекс на цветопредаване | ≥80 |
| Цвят на тялото | Черен |
|---|---|
| Цвят на абажур | дифузер | Бял |
| Материал на тялото | Алуминий |
| Материал на абажур | дифузер | Поликарбонат |
| Форма | Квадрат |
| Монтаж | За открит монтаж |
| Функции |
|---|
| Живот (ч) | 20000 |
|---|
| Размер | 148x148x35mm |
|---|
| Работна температура (°C) | -20/+40 |
|---|
| Weight | 1.00 кг |
|---|
LED панел за външен монтаж на таван LVT-1519 - черен квадратен LED панел за монтаж на таван с функция за основно осветление. Осветително тяло светещо с 4000К неутрална светлина в комплект с led драйвер и монтажен кит. Нова серия LED тела за външен монтаж подходящи за домашно и офис осветление с 2 години гаранция.