LED панел за вграждане 60x60, топла светлина 3000К, 3920lm, 120°
- Мощност: 40W
- Напрежение: 220VAC
- Цветна температура: 3000K
- Светлинен поток: 3920lm
- Ъгъл на светене: 120°
- Степен на защита: IP20
- Монтажен отвор: 585x585mm
- Размери: 595x595x39mm
28.11 € / 54.98 лв.
LED панел за вграждане 60x60, топла светлина 3000К, 3920lm, 120°
| Продукт | LED панел |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 180–250V AC |
|---|---|
| Мощност (W) | 40.0 |
| Енергийна ефективност | А+ |
| Светлинен поток (lm) | 3920 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 3000 |
| Индекс на цветопредаване | ≥80 |
| Цвят на тялото | Бял |
|---|---|
| Цвят на абажур | дифузер | Бял |
| Материал на тялото | Алуминий |
| Материал на абажур | дифузер | Поликарбонат |
| Форма | Квадрат |
| Монтаж | За вграждане |
| Живот (ч) | 30000 |
|---|
| Размер | 595x595x32mm |
|---|
| Производител | ACA Lighting |
|---|
| Weight | 3.00 кг |
|---|
LED панeл за вграждане ACA Lighting OTIS60604030 - 40W светодиодни пана за вграден монтаж без трептене на светлината. С възможност за директно или окачено монтиране, те намират приложение за осветяване в офиси, зали, търговски обекти. 600x600 LED пано излъчващо топла 3000К с голям ъгъл на разпръскване на светлината от 120°. Предлага с включен в комплекта LED драйвър и гарaнция от 2 години.
ПрегLED на LED панел ACA Lighting OTIS60604030: