Черен панел за повърхностен монтаж 120x30см, алуминиев корпус
- Захранване 175-265V AC 50/60Hz
- Мощност 60W
- Светлинен поток 4800lm
- Излъчвана светлина 4500к неутрална
- Ъгъл на светене 120°
- Материал алуминий/акрил
- Размер 1200x300x30mm
- Гаранция 24 месеца
64.45 € / 126.05 лв.
Черен панел за повърхностен монтаж 120x30см, алуминиев корпус
| Продукт | LED панел |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 180–260V AC |
|---|---|
| Мощност (W) | 60.0 |
| Светлинен поток (lm) | 4800 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 4500 |
| Индекс на цветопредаване | ≥80 |
| Цвят на тялото | Черен |
|---|---|
| Цвят на абажур | дифузер | Бял |
| Материал на тялото | Алуминий |
| Форма | Правоъгълник |
| Монтаж | За открит монтаж |
| Функции |
|---|
| Живот (ч) | 30000 |
|---|
| Размер | 1200x300x38mm |
|---|
| Работна температура (°C) | -10/+40 |
|---|
| Weight | 3.00 кг |
|---|
LED пана за външен монтаж 1200x300mm LVT 7938 - панелът е изработен по съвременна технология, излъчва неутрална светлина със светлинна мощност 4800lm, като внимателно изработеният алуминиев корпус гарантира както издръжливост, така и модерна естетика. Използваните специални драйвери гарантират устойчивост на пикове на напрежението и доставят светлината без рептене. Използваните диоди Epistar 2835 SMD са разположени по специален начин, благодарение на което получавате равномерно разсейване на светлината. Благодарение на високата си светлинна ефективност осветителното тяло е предназначено за осветяване на места като: офиси, сервизни помещения, магазини, търговски зали, лекционни зали, училищни стаи, конферентни зали, фризьорски салони, офиси , сервизни помещения, обществени и жилищни помещения.