Osram SLIM LINE R7s 118.00 mm 100 12 W/2700 K R7s
- Мощност 11W
- Еквивалентна мощност 100W
- Светлинен поток 1521lm
- Излъчвана светлина топла 2700K
- Цокъл R7s
- Размер ф20x118mm
- Производител Osram
- Гаранция 3 години
13.84 € / 27.07 лв.
Osram SLIM LINE R7s 118.00 mm 100 12 W/2700 K R7s
| Продукт | LED крушка |
|---|---|
| Цокъл | R7S |
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|---|
| Мощност (W) | 11.0 |
| Енергийна ефективност | А+ |
| Светлинен поток (lm) | 1521 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 2700 |
| Цвят на светлината | Топла бяла |
| Индекс на цветопредаване | ≥80 |
| Функции |
|---|
| Живот (ч) | 15000 |
|---|
| Размер | ⌀20x118mm |
|---|
| Weight | 0.10 кг |
|---|
Led крушка R7S Osram - нова серия компактни LED лампи с модернизирана основа, алтернатива на конвенционалните лампи R7s. Предимства на продукта са компактни размери, по-ниско отдаване на топлина (в сравнение със стандартния референтен продукт) и дълъг експлоатационен живот до 15 000 часа. Led крушка R7S Osram 11W излъчва топла 2700К и се предлага с три години гаранция. Намира приложение за общо осветление при околни температури от -20/+40 C. Приложения на открито само в подходящи осветителни тела.