Фасадно осветително тяло 18W, RGB, 220V, IP65, 0.5 метра
- Тип - RGB led фасаден осветител
- Мощност - 18W
- Захранване - 220V
- Излъчвана светлина - RGB
- Ъгъл на светене - 15°
- Размер - 500x48x40mm
- Диоди - Epistar
- Живот - 30000 часа
- Гаранция - 3 години
66.82 € / 130.69 лв.
Фасадно осветително тяло 18W, RGB, 220V, IP65, 0.5 метра
| Продукт | Градински прожектор |
|---|---|
| Степен на защита | IP65 |
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|---|
| Мощност (W) | 18.0 |
| Цвят на светлината | RGB |
|---|
| Цвят на тялото | Сребрист |
|---|
| Управление | RF дистанционно |
|---|
| Живот (ч) | 30000 |
|---|
| Размер | 500x48x40mm |
|---|
| Weight | 2.00 кг |
|---|
Фасаден осветител с вграден RGB led с дистанционно управление - фасадно осветително тяло с мощност 18W и работно напрежение 220V. Подходящо за инсталиране на открито с възможност за регулиране на ъгъла на осветяване и избор на цвят. Изработено от здрав алуминий и закалено стъкло. Серията RGB фасадни осветителни тела се предлагат и с дължини 300, 600 и 1000 mm.