Драйвер За LED Панел 36W 3 в 1 Димируем
- Мощност - 36W
- Изходящо напрежение - 30-42VDC
- Входящо напрежение - 100-240VAC
- Степен на защита - IP20
- Димиране - да
- Материал - пластмаса
- Гаранция - 2 година
13.20 € / 25.82 лв.
Драйвер За LED Панел 36W 3 в 1 Димируем
| Продукт | Захранване |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 220V AC |
|---|---|
| Изходно напрежение | 30-42V DC |
| Мощност (W) | 36.0 |
| Материал на тялото | Пластмаса |
|---|
| Функции | Димиране |
|---|
| Weight | 0.20 кг |
|---|
Димиращо захранване за LED панели с мощност 36W - трицветна светлина. LED захранване 6049 V-TAC с гаранция от 2 години.