Професионален захранващ блок серия LRS-150-12 Mean Well Constant Voltage
- Входно напрежение - 100-240VAC
- Изходно напрежение - 12VDC
- Изходящ ток - 12.5A
- Мощност - 150W
- Гаранция - 24 месеца
- Размери (mm) - 159x97x30mm
32.59 € / 63.74 лв.
Професионален захранващ блок серия LRS-150-12 Mean Well Constant Voltage
| Степен на защита | IP20 |
|---|
| Входно напрежение | 110–240V AC |
|---|---|
| Изходно напрежение | 14V DC |
| Мощност (W) | 150.0 |
| Материал на тялото | Метал |
|---|
| Размер | 159x97x30 |
|---|
| Производител | MEAN WELL |
|---|---|
| Вносител | Сфера Лайт ООД |
| Страна на произход | КНР |
| Гаранция (мес) | 24 |
| Weight | 0.60 кг |
|---|
Професионален захранващ блок серия LRS-150-12 Mean Well Constant Voltage (LRS-150-12) с изходен ток 12.5 A, изходно напрежение 12 VDC и широк диапазон на входното напрежение 100~240 VAC. Защита от пренапрежение, прегряване, претоварване и късо съединение