IP67 херметичен трансформатор за LED ленти 24W, 12VDC, 2A, ultra slim алуминиев корпус 192x18x15 mm
- Захранващо напрежение 170-265VAC
- Изходящо напрежение 12VDC
- Мощност 24W
- Изходящ ток 2А
- Степен на защита IP67
- Размери 192x18x15mm
- Гаранция 2 години
12.17 € / 23.80 лв.
IP67 херметичен трансформатор за LED ленти 24W, 12VDC, 2A, ultra slim алуминиев корпус 192x18x15 mm
| Степен на защита | IP67 |
|---|
| Входно напрежение | 180–260V AC |
|---|---|
| Изходно напрежение | 12V DC |
| Мощност (W) | 24.0 |
| Материал на тялото | Алуминий |
|---|
| Размер | 192x18x15 |
|---|
| Производител | LVT POLAND |
|---|---|
| Вносител | Сфера Лайт ООД |
| Страна на произход | КНР |
| Гаранция (мес) | 24 |
| Weight | 0.10 кг |
|---|
Херметично слим влагозащитено захранване за LED осветление LVT 9231 е трансформатор, който се отличава с ултратънък дизайн и корпус от алуминий. Компактните му размери ви позволява да спестите място, без да жертвате производителността. Херметичният му IP67 корпус позволява да се използва в помещения, където е възможно да бъде изложено на контакт с вода и трудни условия на работа. Алуминиевото тяло на херметично слим влагозащитено захранване за LED осветление LVT 9231 предпазва трансформатора и разсейва топлината.