IP65 прожектор с фасунга Gx53, без лампа, цвят кафе, подвижен корпус от алуминий и стъкло
- Работно напрежение 220-240VAC
- Фасунга Gx53
- Включена крушка Gx53 не
- Материал алуминйи и стъкло
- Цвят кафе
- Степен на защита IP65
- Насочване на тялото да
132.42 € / 258.99 лв.
IP65 прожектор с фасунга Gx53, без лампа, цвят кафе, подвижен корпус от алуминий и стъкло
| Степен на защита | IP65 |
|---|
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|
| Цвят на тялото | Кафе |
|---|
| Размер | 190x50x100 mm |
|---|
| Производител | Ideal - Lux |
|---|---|
| Вносител | Сфера Лайт ООД |
| Страна на произход | КНР |
| Гаранция (мес) | 24 |
| Weight | 1.00 кг |
|---|
Елегантен и функционален градински прожектор Ideal Lux Sirio PR1 345635 (color coffee), изработен от прахово боядисан отлят алуминий и прозрачен темпериран стъклен дифузер, който осигурява равномерно и меко разсейване на светлината. Съвместим с енергоспестяваща LED лампа GX53, този прожектор се предлага в стилен кафе нюанс, добавяйки модерен и изискан акцент към всяка градина или външно пространство. Компактните му размери и разглобяемата основа правят монтажът бърз и лесен. Ideal Lux Sirio pr1 345635 е перфектното решение за акцентиране на пътеки, цветни лехи или саксии, съчетавайки издръжливост и дизайнерска визия. Серията градински прожектори Ideal Lux Sirio pr1 се предлагат в допълнителни цветове антрацит, черен, сив и бял