Светлинен гирлянд за външни условия 220V, IP44, 5 фасунги с херметичен конектор, без лампи в комплекта
- Захранване 230V
- Фасунги Е27 (5 броя)
- Дължина на гирлянда 5 метра
- Щепсел с кабел да
- Цвят бял
- Степен на защита IP44
- Гаранция 2 години
12.51 € / 24.47 лв.
Светлинен гирлянд за външни условия 220V, IP44, 5 фасунги с херметичен конектор, без лампи в комплекта
| Продукт | Външна висяща лампа |
|---|---|
| Степен на защита | IP44 |
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|
| Материал на тялото | Пластмаса |
|---|
| Размер | 5m |
|---|
| Работна температура (°C) | -20/+40 |
|---|---|
| Производител | LVT POLAND |
| Вносител | Сфера Лайт ООД |
| Страна на произход | КНР |
| Гаранция (мес) | 24 |
| Weight | 2.00 кг |
|---|
Гирлянд за градина LVT 8412 е решение за външно осветление, без което е трудно да си представим различни мероприятия на открито, партита, срещи в градината. Гирляндът изглежда красив на открито, но може да се използва и на закрито. Светлинният гирлянд има 5 херметични фасунги за крушки E27 с обща дължина 5м. Ако желаете да получите по-дълга светлинна линия можете да използвате до 8 броя гирлянди с дължина 5м, които могат да се съединяват един за друг с помоща на влагозащитен конектор. Допустимата мощност на използваните LED лампи не трябва да надвишава 700W. 1W крушки с топъл цвят на светлината са идеални за места, където не е необходимо силно осветление. Интериорите и градините, декорирани с тях, са по-очарователни, уютни и романтични.
ВАЖНО - Гирлянд Е27 LVT 8412 РАБОТИ САМО С 1W ИЛИ 2W LED КРУШКИ (LVT-1459 И LVT-0451)!