Светлинен гирлянд за външни условия 220V, IP44, 10 фасунги E27 с херметичен конектор, без лампи в комплекта
- Захранване 230V
- Фасунги Е27 (10 броя)
- Дължина на гирлянда 5 метра
- Щепсел с кабел да
- Цвят черен
- Степен на защита IP44
- Гаранция 2 години
19.37 € / 37.88 лв.
Светлинен гирлянд за външни условия 220V, IP44, 10 фасунги E27 с херметичен конектор, без лампи в комплекта
| Продукт | Външна висяща лампа |
|---|---|
| Степен на защита | IP44 |
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|
| Материал на тялото | Пластмаса |
|---|
| Размер | 5 m |
|---|
| Работна температура (°C) | -20/+50 |
|---|---|
| Производител | LVT POLAND |
| Вносител | Сфера Лайт ООД |
| Страна на произход | КНР |
| Гаранция (мес) | 24 |
| Weight | 2.00 кг |
|---|
Гирлянд LVT 8411 е светлинна верига за външно приложение с дължина 5 метра, оборудвана с 10 херметични фасунги за E27. Материалите, използвани за направата на гирлянда, гарантират неговата устойчивост на прах и влага, достигайки степен на защита IP44. Всяко от гнездата на гирлянда е допълнено със здраво уплътнение, елиминиращо проникване на влага при лампата. Използвайки например декоративни 1W LED крушки ST14 с нажежаема жичка, ще създадете ефективен и естетичен източник на светлина. Благодарение на уникалната си естетика, гирляндът LVT 8411 е идеален за декориране и осветяване на външни пространства като тераси, градини или балкони, създавайки уникална атмосфера. Нашата светлинна верига има функцията да се удължава с допълнителни дължини, благодарение на херметичните конектори в краищата на всеки гирлянд.
ВАЖНО - Гирлянд Е27 LVT 8411 РАБОТИ САМО С 1W ИЛИ 2W LED КРУШКИ (LVT-1459 И LVT-0451)!