Led neon 12VDC, 12W/M, 3160lm/M, Double layers, color White, IP68
- Мощност - 12W/м
- Захранване - 12VDC
- Излъчвана светлина - бяла
- Светлинен поток - 3160lm/м
- Размер - 5000x12x12мм
- Степен на защита - IP68
- Живот - 30000 часа
- Гаранция - 2 години
93.31 € / 182.50 лв.
Led neon 12VDC, 12W/M, 3160lm/M, Double layers, color White, IP68
| Продукт | LED неон |
|---|
| Входно напрежение | 12V DC |
|---|---|
| Мощност (W) | 12.0 |
| Нов енергиен клас | E |
| Светлинен поток (lm) | 3160 |
|---|---|
| Цвят на светлината | Студена бяла |
| Цвят на абажур | дифузер | Бял |
|---|
| Брой превключвания | 50000 |
|---|
| Монтажен отвор | 125x125 мм |
|---|
| Вносител | Сфера Лайт ООД |
|---|---|
| Страна на произход | КНР |
| Етикет енергийна ефективност | /vito/2023530.jpg |
|---|---|
| Weight | 1.00 кг |
Led неон работещ на напрежение 12VDC - необходимо стабилизирано напрежение осигурявано от led драйвер/захранване с подходящи параметри, съобразени с мощността му. Номиналната мощност на предлаганият светодиоден неон е 12W на 1 линеен метър и светлинен поток от 3160 лумена отдадени от един линеен метър неон led. Защитен от качествена силиконова обвивка предлаганият гъвкав лед неон е подходящ за изпозване на открито при всякакви метеoрологични условия. От -20 до +60 градуса по Целзий работна температура.
1 опаковка съдържа:
Цената, обявена в сайта за водозащитен led неон гъвкав бяла светлина е за 5 метра - 1 ролка!