Осветително тяло за релсов монтаж 220V фасунги 2xGU10 метално тяло в черен цвят
- Захранване 220V
- Фасунги 2XGU10
- Включени лампи не
- Материал метал
- Цвят черен
- Степен на защита IP20
- Гаранция 2 години
96.12 € / 187.99 лв.
Осветително тяло за релсов монтаж 220V фасунги 2xGU10 метално тяло в черен цвят
| Продукт | Релсов прожектор |
|---|---|
| Източник на светлина | Сменяеми крушки |
| Брой крушки | 2 |
| Фасунги | GU10 |
| Включени крушки | Не |
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|
| Цвят на тялото | Черен |
|---|---|
| Монтаж | На релса |
| Размер | ⌀60x177mm |
|---|
| Weight | 1.50 кг |
|---|
Двоен прожектор за монофазна шина Rendl Light Studio BEEBA II R12313 - модерен релсов прожектор с двойно тяло предназначен за свързване към 3-фазна шина. Спотовете могат лесно да се местят по релсата, а също могат да бъдат насочени във всяка посока. Телата им могат да се въртят отделно едно от друго. Този модел осветителни тела за релсово осветление осветление често се използва в магазини, музеи, ресторанти и хотели. Сериятта релсови прожектори Rendl Light Studio BEEBA се предлага и с единично тяло. Тази форма на осветление може да се използва и като основно осветление у дома. Двоен прожектор за трифазна шина Rendl Light Studio BEEBA II R12313 е предназначен за използване на GU10 лунички, които се закупуват отделно.